Чернігів: Жінки вимагали у міськраді провести ротацію військовослужбовців у зоні АТО

Чернігів: Жінки вимагали у міськраді провести ротацію військовослужбовців у зоні АТО

19.08.14 08:07 0 399
У Чернігові жінки – матері та дружини мобілізованих – з дітьми прийшли до міської ради з проханням, щоб місцева влада вплинула на проведення ротації військовослужбовців у зоні антитерористичної операції. Із чернігівками зустрівся міський голова Олександр Соколов. Учасниці акції зазначили, що звернутися із цим питанням до міської ради їм порадили в обласному військкоматі. "Забирали на 45 діб, а вже пройшло 3 місяці. Коли діти повернуться додому?", - намагалися дізнатися жінки.

Міський голова пояснив, що міська влада не може жодним чином впливати на проведення ротації. "Ротація не залежить ні від міського голови, ні від міської ради, ні від міста. Те, що від мене не залежить, я не можу вирішувати", - наголосив О.Соколов.

Після тривалої розмови учасникам вдалося досягти домовленостей. Зокрема, йдеться про зменшення сплати комунальних платежів (на час відсутності члена сім'ї за довідками військкомату), надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони, укомплектованих із вихідців Чернігівщини, забезпечення юридичної підтримки для родин мобілізованих. Також міський голова пообіцяв направити лист до міністра оборони з інформацією про вимоги і занепокоєння жінок, чиї чоловіки та сини беруть участь в АТО.

Крім того, О.Соколов повідомив, що зараз поки що не виписаний механізм отримання земельних ділянок для учасників бойових дій у зоні АТО. Тим паче, що у межах Чернігова немає цілісного земельного масиву для малоповерхової забудови. Між тим, О.Соколов не виключає, що для чернігівців – учасників АТО землю можуть виділити в області.

Ірина Синельник
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька область: ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ