У Тернополі триває реконструкція інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги

У Тернополі триває реконструкція інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги

19.08.14 08:07 0 556
У Тернополі триває реконструкція інфекційного відділення комунальної лікарні швидкої допомоги. Дане відділення єдине в обласному центрі, яке надає допомогу хворим з інфекційною патологією. На проведення першочергових робіт у лікувальному закладі із місцевого бюджету було виділено близько 700 тис. грн. Оглянув стан ремонтних робіт міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Дане інфекційне відділення обслуговує пацієнтів і з міста, і з області. Адже Тернопільська область єдина в Україні, яка немає спеціалізованого обласного інфекційного відділення чи лікарні, - розповідає Сергій Надал. – Кошти на утримання та ремонт даного відділення ідуть виключно із міського бюджету. На даний час тут проведено капітальний ремонт на суму більше як 700 тис. грн. У рамках реконструкції відділення замінено всі комунікації, встановлено сучасні пластикові вікна, проведений капітальний ремонт на четвертому і частині третього поверху».

Міський голова зазначає, що загалом, аби повністю відновити відділення, необхідна сума понад 8 мільйонів гривень.

«Саме такими, як відремонтовані, повинні бути усі палати інфекційного відділення, - додає Сергій Надал. – Також тут необхідно провести ремонт ліфтової шахти, «боксових» відділень та інші необхідні роботи».

Лікар-інфекціоніст з 30-річним трудовим стажем Галина Китай каже, що капітальний ремонт у відділені не проводили від здачі приміщення в експлуатацію.

«Інфекційне відділення ми одержали в експлуатацію у 80-х роках. З цього часу приміщення капітально не ремонтували, - розповідає Галина Китай, лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук. – Я мріяла побачити відремонтоване приміщення, окремі «бокси», адже це необхідно для успішного лікування пацієнтів з різними діагнозами».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька область: ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ