Тернопілля: у Кременці відбулися Міжнародні змагання з санного спорту «Кубок Бони 2014»

Тернопілля: у Кременці відбулися Міжнародні змагання з санного спорту «Кубок Бони 2014»

19.08.14 11:29 0 593
Традиційні міжнародні змагання з санного спорту на санкороликах – “Кубок Бони 2014? стартували у Кременці. Спортивне дійство започаткували у 2001 році. З 2003 змагання включені в Єдиний календар Міжнародної Федерації санного спорту. Участь в урочистому відкритті міжнародних змагань взяв голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк.

Під час вітального слова керівник краю побажав учасникам команд з України та з-за кордону побажав їм гідної боротьби. Він зазначив, що такі спортивні заходи загартовують, юні спортсмени мають можливість обмінятися досвідом.

«Для Тернопільщини «Кубок Бони» - це своєрідна візитівка. Змагання стали традиційними, за нашої підтримки вони проходитимуть і надалі», - зазначив Олег Сиротюк. «Ми пишаємося, що в області є місце для проведення Міжнародних змагань – це навчально-спортивна база олімпійської підготовки «Кременець». На ній проходять пер¬шості, Кубки, Чемпіонати та Спортивні ігри України, проводяться навчально-тренувальні збори. Об'єкт дуже важливий для туристичного та спортивного розвитку Тернопільської області» - додав голова облдержадміністрації.

«Кременецьку санну трасу, довжина якої – 1000 метрів, почали зводити у середині 90-х років. Протягом 2000-2004 років будівництво завершили. Споруда відповідає правилам проведення змагань Міжнародної Федерації санного спорту міжнародного рівня. Урядом України в 2006 році базі надано статус навчально-спортивної бази олімпійської підготовки з санного спорту», – розповів Анатолій Малищак, директор Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" з санного спорту.

За словами президента Федерації санного спорту України Юрія Соботи, щороку до Міжнародних змагань «Кубок Бони» долучається близько 12 команд з різних країн світу, однак цього року, у зв’язку з політично ситуацією в Україні, до нас не приїхали команди з Латвії, Чехії, Молдови, Румунії та Польщі.

«Ми дуже довго готувалися до 14 «Кубка Бони» і вельми шкода, що багато країн не змогли долучитися до спортивного дійства», - зазначив Юрій Собота. «Дякую команді з Болгарії за те, що не побоялися приїхати. Я завірив Міжнародну федерацію санного спорту, від імені нашої, Української федерації, що ми докладем усіх зусиль, щоб ці змагання пройшли на найвищому рівні. Думаю у цей нелегкий час позитивним вкладом від учасників спортивного дійства будуть найкращі результати», - зазначив під час вітального слова Юрій Собота.

Змагалися за «Кубок Бони» команда Республіки Болгарія, та команди України зі Львова, Ворохти та Кременця.

Проходили змагання у таких вікових групах: жінки, чоловіки (1994 р.н. і старші), юніорки, юніори (1995-1996 р.н.), дівчата, юнаки А (1997-2000 р.н.), дівчата, юнаки В (2001-2002 р.н.), дівчата, юнаки С (2003-2004 р.н.).

Програма передбачала тренувальні заїзди – 14, 15 серпня, змагальні заїзди – 16 серпня, командна гонка та командна гонка на призи НОК України – відбулася у неділю, 17 серпня, відбувалася командна гонка та командна гонка на призи НОК України. Опісля відбулося урочисте нагородження переможців.

Серед чоловіків першу позицію зайняв Андрій Мандзій з Кременця, серед жінок – Шхумова Олена, м. Львів.

Серед старших юнаків лідирував Андрій Лисецький (м. Львів), серед дівчат – Ірина Левкович (Львів)

З юніорів переміг Антон Дукач (Львів) та Марта Коза (Львів).

Переможцями серед молодшої групи стали Даниїл Марцінковський (Львів) та Наталія Хитренко (Кременець).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: УПЦ МП вважає, що Крим ...
Наступна новина: Закарпатська область: ...

КОМЕНТАРІ