Волинянин Іван Банзерук у складі збірної України показав успішний результат на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

20.08.14 19:25 0 749
З 12 по 17 серпня у м. Цюрих (Швейцарія) тривав чемпіонат Європи з легкої атлетики. Там національна збірна України завоювала 5 нагород та посіла сьому сходинку в турнірній таблиці. У складі команди було й двоє волинян – Василина Вітовщик та Іван.Банзерук. Останній посів почесне п’яте місце, установивши особистий рекорд у спортивній ходьбі на дистанції 50 км (3:44.49). Переможець на цій же дистанції француз Йоганн Діні досяг світового рекорду – 3:23.33.

Іван Банзерук є членом Національної збірної команди України, майстром спорту України міжнародного класу, представником ФСТ «Динамо» та учнем школи вищої спортивної майстерності.