Делегація Кузнецовської міської ради ознайомилася з роботою Луцького ЦНАПу

Делегація Кузнецовської міської ради ознайомилася з роботою Луцького ЦНАПу

20.08.14 23:42 0 458
До нашого міста завітала делегація Кузнецовської міської ради Рівненської області. В рамках поїздки вони зустрілися з Луцьким міським головою Миколою Романюком та секретарем міської ради Сергієм Григоренком. Крім того, ознайомилися з роботою виконавчих органів міської ради, Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку.

Супроводжували делегацію у рамках відвідин ЦНАПу заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич та секретар міської ради Сергій Григоренко. Юрій Вербич, вітаючи колег з Кузнецовської міської ради у нашому місті, сказав: «Ми готові поділитися нашими напрацюваннями, досвідом в організації роботи Центру надання адміністративних послуг. Ця структура необхідна для громадян, адже значно спрощує та полегшує доступ до різних послуг. Лучанам не потрібно бігати по різних приміщеннях, адже все сконцентровано в одному».

Директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як детально розповіла про роботу ЦНАП, які служби розміщені у цьому приміщенні, які послуги тут надаються. Вона зауважила, що для відвідувачів тут створені комфортні умови. При вході Центру зустрічатимуть консультанти, які розкажуть, які послуги надаватимуться, куди звернутися та допоможуть скористатися інформаційним терміналом.

Лариса Карп’як зазначила, що надання адміністративних послуг безкоштовне. Платні лише ті послуги, які передбачені чинним законодавством. Для цього у приміщенні ЦНАПу функціонує відділення банку та встановлений банкомат.

Також гостям із Кузнецовської міської ради продемонстрували, яким чином відбувається прийом. До слова, відвідувачу, аби звернутись до адміністратора, необхідно отримати талон, номер якого оголошується у мікрофон та висвітлюється на екрані.

Лариса Карп’як зазначила, що також для зручності відвідувачів встановлений окремий комп’ютер з доступом до сайту Луцької міської ради та інтернет-ресурсів інших органів виконавчої влади, яким вони можуть скористатися.

Крім того, присутнім продемонстрували кабінет, у якому міський голова, його заступники, керівники структурних підрозділів міської ради здійснюють прийом громадян.

Опісля присутні оглянули роботу дозвільного центру та відділу державної реєстрації суб’єктів господарювання.

Представники делегації Кузнецовської міської ради залишилися задоволеними побаченим. В.о. міського голови, секретар міської ради Ігор Куц подякував міському голові Миколі Романюку за зустріч і можливість вивчити наш досвід. «У нас ще не запроваджено систему управління якістю. Нині ми хочемо продемонструвати нову якість роботи влади, а тому вивчаємо кращий досвід наших колег з інших міст та областей. Нам хотілося побачити на практиці, як у вас працює Центр надання адміністративних послуг, як ви до цього йшли, які помилки були зроблені. Ми хочемо все систематизувати і запровадити у місті Кузнецовську», – наголосив він.

За його словами, у Центрі надання адміністративних послуг міста Луцька добре налагоджена робота, для людей створені прекрасні умови. Тож кращі напрацювання Луцького ЦНАПу спробують застосувати у Кузнецовську, аби люди забули про корупцію та відчули турботу влади про них.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Тернопіль: сергій Надал ...

КОМЕНТАРІ