На Хмельниччині здобуваємо правову освіту разом

На Хмельниччині здобуваємо правову освіту разом

20.08.14 23:33 0 525
Розпочала засідання Леся Василівна із звернення до членів ради: «напередодні визначального свята для всієї України – річниці відзначення Дня незалежності України, ми зібрались в складний для держави період. Країна проходить низку дуже важливих випробувань. Думаю, що не помилюся, якщо скажу, що головні випробування залишаються все ще попереду. Бо головне – це побудова нової країни, яка відповідає потенціалу, який у нас є в Україні».

Посадовцем на порядок денний винесено питання щодо: обговорення змін до Конституції України; інформаційно-роз’яснювальної роботи реєстраційної служби Головного управління юстиції у Хмельницькій області з підвищення рівня правових знань населення; підвищення кваліфікації публічних службовців як напрямок реалізації Обласної програми правової освіти населення.

Варто зазначити, що в період до 1 жовтня поточного року проводиться кампанія з обговорення змін до Основного Закону. Тому, як зазначила Леся Стебло: «На актуальним і необхідним є координація та об’єднання роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, представників громадянського суспільства, науково-педагогічних працівників та ЗМІ в обговоренні законопроектних змін до Конституції України та винесення відповідних рекомендацій».

Про форми і зміст інформаційно-роз’яснювальної роботи реєстраційної служби Головного управління юстиції у Хмельницькій області до відома присутніх довела начальник реєстраційної служби Оксана Віталіївна Мустафіна.

Про проведену роботу щодо підвищення кваліфікації публічних службовців та перспективи запровадження інноваційних технологій під час навчання доповідала начальник навчально-методичного відділу Центру Майя Іванівна Войт.

Підводячи підсумки міжвідомчої координаційно-методичної ради, Леся Василівна зазначила, що переконана в тому, що реєстраційна служба Головного управління юстиції, його структурні підрозділи та Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій й надалі на високому рівні реалізовуватимуть покладені на них завдання та функції, в тому числі щодо правової освіти населення.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 17 серпня у Чернігові ...
Наступна новина: З нагоди 100 річниці від ...

КОМЕНТАРІ