ВООЗ надасть Україні 14 млн доларів для відновлення системи охорони здоров’я

ВООЗ надасть Україні 14 млн доларів для відновлення системи охорони здоров’я

21.08.14 00:18 0 496
Конфлікт на сході України торкнувся майже 4 млн осіб, зокрема 156 тисяч внутрішньопереміщених. Багато з цих людей не мають доступу до медичної допомоги, повідомляє Центр новин ООН.

«Для відновлення доступу до послуг охорони здоров'я, забезпечення ліками й обладнанням та зміцнення служби підтримки психічного здоров'я за місцем проживання ВООЗ та її партнери розробили план гуманітарного реагування для України», - розповів в.о. директора департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Віктор Овчарук.

За його словами, згідно з планом на відновлення системи охорони здоров’я передбачено близько 14 млн доларів.

«Ці кошти можуть стати «рятівним колом» у сфері медицини, оскільки у Донецькій і Луганській областях приблизно 15 лікарень були пошкоджені в ході боїв, а 20 медичних установ наразі закриті, - продовжив Віктор Вікторович. - Майже 70% медичних працівників виїхали з зони конфлікту, що заважає пацієнтам отримати доступ до необхідної медичної допомоги».

За словами Віктора Овчарука, на Тернопільщині проблем із наданням медичної допомоги тимчасово переміщеним особам, немає.

«Відтак станом на 15 серпня за допомогою до медичних закладів Тернопільщини звернулося 4 дорослих і 1 дитина із АР Крим, а також 34 осіб та 24 дітей, тимчасово переміщених із зони АТО», - розповів Віктор Вікторович.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Майже 1200 тонн ...

КОМЕНТАРІ