Папа Франциск може зректись престолу через проблеми зі здоров’ям

Папа Франциск може зректись престолу через проблеми зі здоров’ям

21.08.14 00:14 0 524
Папа Римський Франциск заявив, що може зректися свого престолу через проблеми зі здоров’ям.

Про це він заявив журналістам під час прес-конференції на борту літака, яким повертався до Риму із Південної Кореї, повідомляє «5 канал».

За словами 77-річного Франциска, може виявитися, що через проблеми із здоров’ям він буде не в змозі повноцінно виконувати обов’язки глави Католицької церкви. Тому він може наслідувати приклад свого попередника Бенедикта XVI, який вперше більш ніж за 700 років добровільно зрікся престолу.

Папа Франциск зійшов на святий престол 13 березня 2013 року. Він став першим неєвропейським понтифіком за 1300 років і першим папою-латиноамериканцем.

Як відомо, ще в молодості одну із легень Франциска (Хорхе Маріо Бергольо) видалили після інфекційної хвороби. Однак після інтронізації нового Папи медики стверджували, що це не складає серйозної загрози для його здоров’я.

var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ