Львівський університет внутрішніх справ прийме на навчання курсантів з Донбасу

Львівський університет внутрішніх справ прийме на навчання курсантів з Донбасу

21.08.14 12:59 0 563
Вихованці першого та другого курсів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та Донецького юридичного інституту продовжать навчання на денній формі у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Про це передає відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС.

Як зазначається у повідомленні, таке рішення прийняли курсанти та їхні батьки у зв’язку із доволі напруженою та складною ситуацією, яка склалась у Луганській та Донецькій областях України. Варто зазначити, що серед них – представники західних областей України: Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької.

На зустрічі, яка відбулась у ЛьвДУВС, із батьками та курсантами особисто поспілкувався тимчасово виконуючий обов’язки ректора ЛьвДУВС полковник міліції Мар’ян Гурковський, який запевнив останніх, що керівництво навчального закладу зробить усе можливе, аби перебіг навчального процесу був якомога комфортним.

У ході розмови працівники університету відповіли на усі запитання щодо проживання та навчання новоприбулих.

Як зазначили в університеті, наразі проходить етап оформлення усіх необхідних документів, і вже з 1 вересня молоді люди розпочнуть навчання у статусі курсанта Львівського державного університету внутрішніх справ. var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині проходять ...
Наступна новина: Житомирщина: ємільчинський ...

КОМЕНТАРІ