В Луцьку на Теремнівських ставках відбувся санітарно-екологічний день з впорядкування території

В Луцьку на Теремнівських ставках відбувся санітарно-екологічний день з впорядкування території

21.08.14 12:09 0 454
У Луцьку тривав санітарно-екологічний день з впорядкування території гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Теремнівські ставки». Комунальні підприємства, установи та організації міста, працівники відділу екології прибирали прилеглу територію до дамби та мосту, пляжну зону. Адже завтра, 21 серпня, відбудеться підведення підсумків виконання робіт з капітального ремонту моста і водоспускної споруди та благоустрою території Теремнівських ставків.

«Ця водойма була спроектована Волинським філіалом інституту «Укрдіпроводгосп» у 1982 році. Реалізація проекту було доручено луцькому ПМК-101 тресту «Волиньводбуд». Роботи були виконані та здані в експлуатацію у 1984 році. Після цього реконструкція водойми не здійснювалась, відтак понизився рівень води, дно заросло травою та чагарниками», - розповідає радник Луцького міського голови Борис Сорока. Лучани нарікали на незадовільний стан ставків. Тож міський голова Микола Романюк дав доручення розробити проект розчистки річки Сапалаївка з недопущення підтоплення житлової та громадської забудови в центрі мста, а також реконструкцію Теремнівських ставків.

Неодноразово за участю міського голови відбувалися виїзні наради з представниками генпідрядників будівельної фірми, комунальних установ, аби вирішити питання розчистки та поглиблення Теремнівського ставка. «Проблемним питанням було проведення капітального ремонту мосту та водоспускної споруди на вул. Теремнівській, благоустрою прилеглої території з облаштування пляжної зони і зони відпочинку», - зазначає Борис Сорока.

«Треба віддати належне роботі ТзОВ «Стир-Агробуд», що в складних погодно-кліматичних умовах здійснювали роботи з поглиблення та розчистки ставка, вертикальному плануванню», - наголосив радник міського голови.

На підприємство «Транс-міст» вже завершило капітальний ремонт мосту та водоспускної споруди. Також виконані роботи щодо влаштування монолітних плит, шлюзової камери, відкрилок, укріплено русло річки під мостом, зведено реконструкцію шлюзу та встановлено шандори, перильні огорожі оглядової площадки та мосту.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: "Як будувати взаємини ...
Наступна новина: Лазери збільшили чутливість ...

КОМЕНТАРІ