Луцьк: на Театральному майдані міста відбудеться книжкова виставка-ярмарок

Луцьк: на Театральному майдані міста відбудеться книжкова виставка-ярмарок

21.08.14 10:31 0 525
23-24 серпня в рамках заходів з нагоди Дня Незалежності України на Театральному майдані м.Луцька відбудеться книжкова виставка-ярмарок.

Зголосилися представити свої новинки знані в краї видавництва «Ключі», «Терен», «Надстир’я», «Твердиня», «Волинська обласна друкарня», «Вежа-друк», «Волинські старожитності» та торгівельні організації «Руніка», «Освіта», «Планета», «Дім книги», «Знайка».

Окремою експозицією будуть представлені книги Національної спілки письменників України, Спілки християнських письменників, Ліги українських письменників імені Павла Чубинського, а також виставка старовинних Кобзарів, зорганізована Луцькою міською централізованою бібліотечною системою.

Відвідувачі виставки під час літературно-мистецького марафону «В ріднім слові – душа України» зможуть поспілкуватися з відомими та популярними українськими письменниками сучасності, взяти у них автограф, придбати книги тощо. Щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, круглі столи, автограф-сесії, відкриті дискусії з питань проблем книговидання.

Батьки напередодні початку навчального року зможуть придбати для школярів, як навчальні приладдя так і книги.

Передбачається, що в рамках виставки-ярмарку відбудеться благодійна акція –збір літератури для передачі бійцям, які перебувають на лікуванні у військовому госпіталі.

Управління культури (720447)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За минулий тиждень з ...
Наступна новина: Артснаряд та мінометну міну ...

КОМЕНТАРІ