В Закарпатській області 21 серпня 2014 року

В Закарпатській області 21 серпня 2014 року

21.08.14 10:23 0 615
21 серпня 2014 року в залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбудеться розширене засідання колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації „Про підсумки розвитку освіти, фізичної культури і спорту у 2013 – 2014 навчальному році та завдання на 2014 – 2015 навчальний рік”. Початок об 11.00.

У роботі зазначеного форуму візьмуть участь перші особи краю, начальники відділів (управлінь) освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів, голови райкомів та міськкомів профспілок працівників освіти, завідувачі районних (міських) методичних кабінетів, керівники та працівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів області.

У фойе ПАДІЮНу розгорнуто виставку робіт учнів навчальних закладів, яка проводиться спільно з краєм Височіна відповідно до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 07.05.2014 № 197 „Про проведення обласного конкурсу малюнка „Мій рідний край”.

Буде продовжено добру традицію – нагороджувати учнів-переможців ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та їх вчителів. У 2014 році розмір премій переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад не зменшено: за І місце – 4,0 тис. грн, за ІІ місце – 3,0 тис. грн, за ІІІ місце – 2,0 тис. грн, без урахування утримання прибуткового податку.

Учителів, які навчали переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у загальноосвітніх навчальних закладах у поточному навчальному році, відзначено грошовими преміями у таких розмірах: за І місце – 8,0 тис. грн, за ІІ місце – 6,0 тис. грн, за ІІІ місце – 4,0 тис. грн, без урахування утримання прибуткового податку.

Усього ж у цьому році буде нагороджено 20 переможців учнівських олімпіад та 20 учителів, які навчали цих учнів у навчальному закладі.

Другий рік поспіль будуть нагороджені грошовими преміями і переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, яких цьогоріч на Закарпатті дев’ятнадцять.

Після завершення процедури нагородження переможці олімпіад – учні шкіл області віднесуть корзину квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку.

Усі позитивні напрацювання галузі лягли в основу традиційного збірника за підсумками навчального року „Освіта, фізична культура і спорт Закарпаття у цифрах і фактах”.

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ