Майже 1200 тонн гуманітарної допомоги доставили рятувальники ДСНС України для мешканців східних регіонів

Майже 1200 тонн гуманітарної допомоги доставили рятувальники ДСНС України для мешканців східних регіонів

21.08.14 08:00 0 493
За період з 6 липня по 19 серпня 2014 року рятувальники доставили на Схід України більше 1200 тонн продуктів, 800 наборів добових пайків, 8650 л. питної води, 6500 буханок хліба.

Ця гуманітарна допомога є надзвичайно важливою, адже мешканці Сходу України нині потребують як і психологічної, так і матеріальної допомоги. У звільнених від терористів містах поступово відновлюється інфраструктура, але наразі жителів необхідно забезпечити продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, медичними препаратами. Саме тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій постійно опікується питанням доправлення гуманітарної допомоги у Донецьку та Луганські області. Голова ДСНС України Сергій Бочковський неодноразово особисто супроводжував гуманітарні вантажі до місць призначення, спілкувався з жителями Донбасу, які розповідали про свої проблеми та дякували за підтримку у непростий для України час.

Допомагають жителям Сходу мешканці всіх регіонів України. Місцеві адміністраціїспільно з рятувальниками ДСНС України та волонтерськими організаціями збирають речі першої необхідності та відправляють до східних регіонів.

Рятувальники ДСНС України організовують постійний збір та здійснюють доправлення гуманітарної допомоги до місць призначення. Жителі міст Сходу отримують макаронні вироби, борошно, цукор, питну воду, чай, хліб, печиво, олію, овочі, фрукти, крупи, засоби гігієни, медпрепарати та одяг.

Зокрема, вже на другий день після звільнення Слов’янська, його мешканці отримали від рятувальників ДСНС у Дніпропетровській, Житомирський, Кіровоградській та Харківській областей більш ніж 63 тонни продуктів харчування, 800 наборів добових пайків, 12 000 літрів води та 500 тис. буханок хліба.

Від управління ДСНС України у Черкаській області мешканці Слов’янська отримали майже 2 т. продуктів харчування.

Рятувальники ДСНС України у Київській області спільно з Київською ОДА передали на Схід України більш ніж 110 т. харчів, одягу, медикаментів, засобів гігієни.

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області вже тричідоставляли гуманітарну допомогу мешканцям звільнених територій. Всього було доставлено більше 3 тис. літрів напоїв, більше 26 т. продуктів.

Харківські рятувальники направили близько 1650 літрів води, 9 т. продуктів та 1500 буханок хліба до м. Краматорськ.

А вчора, 19 серпня, до міста Святогірська Донецької області запорізькі рятувальники за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації доставили мешканцям 6 тонн гуманітарної допомоги. В цілому, рятувальники Запоріжжя вже доправили на Донбас майже 40 тонн гуманітарного вантажу.

Рятувальники і надалі продовжуватимуть доставляти гуманітарну допомогу жителям східних регіонів України до повного відновлення життєзабезпечення у звільнених від терористів містах.

Нагадуємо, 14 серпня за дорученням Уряду України із трьох міст України – Києва, Дніпропетровська та Харкова для жителів Луганщини та Донеччини була відправлена 71 вантажівка з майже 800 тоннами гуманітарної допомоги, яку збирали з усіх регіонів України. Координував доставку вантажу до місця призначення Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопіллі звернення ...

КОМЕНТАРІ