Обговорення змін та доповнень до Регламенту Чернігівської міської ради 6 скликання

Обговорення змін та доповнень до Регламенту Чернігівської міської ради 6 скликання

21.08.14 17:24 0 494
Секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар взяв участь у черговому засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій для внесення змін та доповнень до Регламенту міської ради 6 скликання.

Присутні члени робочої групи обговорили всі пропозиції, внесені депутатами міськради.

Найбільшу дискусію викликали питання щодо електронної реєстрації депутатів перед пленарним засіданням, проведення голосування, підведення його підсумків.

Начальник відділу сприяння діяльності депутатів міськради, голова постійної комісії з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту міської ради Людмила Скоробагатько наголосила: «Відтепер реєстрація депутатів буде проводитись за індивідуальними картками. Зберігатись вони будуть у відділі сприяння діяльності депутатів. У разі зберігання депутатом картки особисто, депутат несе персональну відповідальність за збереження, наявність або поновлення при її втраті».

Учасники засідання також зауважили, що голосування буде здійснюватись тільки особисто, голосувати карткою іншого депутата заборонено.

Робоча група одноголосно проголосувала за внесені зміни та доповнення, хоча деякі з них потребують більш детального вивчення, щоб не допустити неузгодженості із законодавчою базою.

Після всіх обговорень розроблений проект рішення щодо змін до Регламенту міської ради буде внесено на розгляд міської ради.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: 12 тернополян нагородять ...

КОМЕНТАРІ