Звернення Тернопільської міської ради до тернополян

Звернення Тернопільської міської ради до тернополян

21.08.14 13:05 0 492
Наближається 23-річниця Незалежності України. За останній рік українці пережили багато подій, зокрема Євромайдан, Революцію Гідності та зараз тривають військові дії на Сході. У зв’язку з цим, на черговій сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли звернення до тернополян.

Подаємо текст звернення повністю:

Звернення

Тернопільської міської ради до тернополян

Рік, який минув від останнього святкування Дня міста і Дня Незалежності був безпрецедентним в історії нашого міста, нашої країни.

Євромайдан, Революція гідності, військові дії на Сході та Антитерористична операція – ми жили цими подіями, все інше відступило на задній план.

Саме в цей відповідальний для України та кожного з нас час органи місцевого самоврядування і територіальні громади стали єдиною силою, яка разом пройшла через випробування. Тепер ми разом рухаємось у майбутнє, приймаючи і долаючи виклики воєнного часу.

Вся тернопільська громада, студенти та пенсіонери, службовці та підприємці, стали активними учасниками подій, роблячи винятковий внесок у повалення корупційного режиму Януковича, у відстоювання Незалежності.

Саме безпосередня підтримка тернополян - молоді, воїнів, волонтерів, духовенства, лікарів, журналістів, підприємців, тисяч добровольців, які робили і продовжують робити свою справу для перемоги України, – викликають надзвичайну повагу і гордість всього українського народу та світової спільноти..

шнє покоління тернополян заслуговує найвищих слів вдячності. Нагородою за щоденний подвиг і копітку працю стане перемога і мир, сильна Незалежна Україна, у якій гідно житимуть всі українці.

З нами Бог і ми переможемо. Слава Україні!

Звернення прийнято на п’ятдесятій сесії міської ради 20.08.2014р.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ