20 серпня на Тернопільщині День жалоби

20 серпня на Тернопільщині День жалоби

21.08.14 15:57 0 541
Згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка, у зв’язку із загибеллю в дорожньо-транспортній пригоді мешканців Бучацького району Брожини Сергія Ігоровича, Бочковського Михайла Михайловича, Мулика Івана Михайловича, Клима Василя Михайловича, Лесюка Євгена Євгеновича, Глухана Руслана Івановича оголосити у Тернопільській області 20 серпня 2014 року Днем жалоби.

На знак скорботи за загиблими у День жалоби приспустити ДержавнийПрапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території області.

Також на Тернопільщині доручено відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії.

Нагадаємо, 18 серпня між селами Соколів та Скоморохи Бучацького району внаслідок дорожньо-транспортної події загинуло 6 осіб (пішохід, пасажири та водій).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Житомирі на День ...

КОМЕНТАРІ