На Тернопіллі звернення представників громадських організацій та політичних партій

На Тернопіллі звернення представників громадських організацій та політичних партій

21.08.14 08:01 0 465
Шановні жителі Тернопільщини!

23 серпня в Україні щорічно відзначають День Державного Прапора. Впродовж багатьох століть жовто-блакитний стяг слугував символом українського визвольного руху, патріотизму та єдності. як ніколи, прапор України є знаком перемоги та гордості за власну державу.

В умовах неоголошеної війни та анексії Криму, коли наші вояки, ціною власного життя відстоюють суверенітет та цілісність держави, закликаємо громаду Тернопільщини підтримати та долучитися до заходів із відзначення Дня Державного Прапора України та проявити спільну громадянську позицію. Також до участі в заходах запрошуємо представників політичних партій, громадських організацій та об’єднань, молодь та громадських активістів.

На знак поваги до державної символіки та єдності всієї української нації просимо встановлювати Державний Прапор України на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємствах та закладах, державних підприємствах, установах, організаціях, власних помешканнях на території області.

Під час проведення заходів із відзначення Дня Державного Прапора використовувати виключно державну символіку та вшанувати пам'ять загиблих синів і дочок українського народу під час подій на Майдані та в період проведення антитерористичної операції на сході країни. Ціною власного життя вони подарували майбутнім поколінням віру в краще майбутнє і, найважливіше, показали приклад героїчного патріотизму та любові до рідної землі.

День Державного Прапора має жити у серці кожного українця, а жовто-блакитний стяг був і залишиться символом нескореного українського народу, що пройшов складний шлях становлення незалежної України.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька область: ...
Наступна новина: У Львові правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ