Футбол: «Дніпро» важко переміг «Хайдук»

22.08.14 20:38 0 776
Дніпропетровський «Дніпро» здобув вольову перемогу над хорватським «Хайдуком» у першому матчі раунду плей-оф футбольної Ліги Європи. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Підопічні Мирона Маркевича не змогли реалізувати свою перевагу в першому таймі, а одразу після перерви пропустили у свої ворота. Майже одразу дніпропетровський хорват Нікола Калінич відновив рівновагу, а за кілька хвилин до фінального свистка переможний гол забив молодий Євген Шахов, який у другому таймі вийшов на заміну – 2:1.

Поєдинок відбувався в Києві, за тиждень матч-відповідь прийматиме хорватський Спліт.

Ще два українські клуби зіграють . Луганська «Зоря» в Києві прийматиме голландський «Феєноорд», а харківський «Металіст» у Польщі зіграє з командою «Рух».
Попередня новина: Пакистанський прем’єр ...
Наступна новина: Спортінгу Велозу не ...