Луцьк: друге коло чемпіонату міста з футболу стартувало

22.08.14 16:35 0 785
У вівторок матчем НІКО Ветеран-Лучеськ - ДЮСШ №2-ЛСТМ №536 розпочалися ігри другого кола чемпіонату міста Луцька серед аматорських команд.

З перших хвилин гри ініціативу захопили досвідчені ветерани. Протягом першого тайму повна перевага, яка відобразилася забитими трьома сухими м’ячами у ворота молодої команди Михайла Мельника. У ветеранів відзначилися Костянтин Кузьмич (12 хвилина), Андрій Кальчик (20) і Юрій Бенько (29).

Другу половину гри активніше провела команда ДЮСШ. На 38-й хвилині відзначився Юрій Потоцький, а на 50-й – Андрій Янко. Рахунок скоротився до одного м’яча. Ветеран - Лучеськ кинувся вперед і на 59-й хвилині Андрій Чабан збільшує рахунок.

Проте молодь не збиралася здаватися. Сантехмонтажівці Олександр Маслінчук і Юрій Потоцький зрівнюють рахунок гри 4 : 4. Ветерани приголомшені. Підопічні Василя Кохановського нарощують темп і завдяки голу Андрія Азовського на компенсованій 71-й хвилині здобувають перемогу з мінімальним рахунком 5 : 4.

Другий матч між командами 40-го і МАРАДО пройшов у рівній боротьбі. Обидві команди демонстрували комбінаційний, атакуючий футбол. Було чимало моментів з обох сторін, щоб забити голи, проте в одних випадках вдало грали воротарі, а в інших – бракувало влучності гравцям.

У першому таймі команди не порадували уболівальників голами. Другий тайм більш активніше провела команда МАРАДО, лідер першого кола чемпіонату. На 62-й хвилині переможний гол у ворота 40-го забиває Володимир Журибіда. І знову перемога з мінімальним рахунком 1 : 0, яка дозволяє команді МАРАДО продовжити лідерство в чемпіонаті.

В середу, відбулася лише одна гра. На футбольному полі стадіону СНУ імені Лесі Українки зустрічалися команди Мідас-Трейд і «Магніт».

З перших хвилин гри повна перевага одного з лідерів чемпіонату, а саме команди «Магніт», яка перший тайм виграла з рахунком 2 : 0. Голи в активі Дмитра Горщарука (13) і Сергія Тачинського (23).

У другому таймі магнітівці збільшують натиск. На 42-й хвилині Дмитро Горщарук забиває свій другий м’яч, а на 46-й хвилині автоголом «відзначається» Ігор Калюжний. На 48-й хвилині чітко реалізовує пенальті Сергій Дорецький, а на 55 і 68-й хвилинах ще два голи забиває «герой гри» Дмитро Горщарук.

Другий м’яч у ворота магніту гравець Мідас-Трейду Олександр Грицюк забив на 59-й хвилині. Кінцевий рахунок матчу 6 : 2 на користь команди «Магніт»

У зв’язку зі зняттям з розіграшу змагань команди «Адреналін» в поєдинку з командою «Волинь А» їй зараховано технічну поразку 0 : 3.