В Луцьку делегація міської ради вивчатиме досвід щодо модернізації зоопарку у Республіці Польща

В Луцьку делегація міської ради вивчатиме досвід щодо модернізації зоопарку у Республіці Польща

22.08.14 17:16 0 768
21-22 серпня 2014 року у місті Замость (Республіка Польща) делегація Луцької міської ради на чолі з заступником міського голови Тарасом Яковлевим беруть участь у тематичній зустрічі команд проекту «Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони у Жешуві з метою розвитку транскордонного природного туризму», який реалізовується рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, спільно виконавчим комітетом Луцької міської ради та адміністраціями міст Замость і Жешув.

В ході зустрічі відбудеться огляд зоопарку, у тому числі візит на будівельний майданчик, де в рамках вказаного проекту зводяться павільйони для тварин з природними пасовищами і каскадними ставками, а також три павільйони зі ставками для зимівлі водоплавних птахів.

Учасники проекту з Замостя передаватимуть знання і досвід у сфері будівництва, розбудови, модернізації і осучаснення інфраструктури зоопарку. Також запланована зустріч з керівництвом міста та презентація реалізованих інвестицій Замостя, і тих, які все ще реалізуються, зокрема у сферах туризму, культури і збереження культурної спадщини, а також реконструкції території міста.

Довідково: метою проекту «Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони у Жешуві з метою розвитку транскордонного природного туризму» є зростання значення туризму як фактору, що стимулює суспільно-економічний розвиток Замостя, Жешува та Луцька, та сприяє створенню нових робочих місць та збільшення доходів у сфері туризму та задовільного туристичного обслуговування.

Основними заходами проекту в Луцьку є: будівництво містечка для ведмедів з вольєрами, оглядовими терасами, павільйоном; містечко для левів з вольєрами, оглядовими терасами, павільйоном; облаштування та благоустрій території, а саме інженерні комунікації, обігрів, енергетичні мережі, освітлення, каналізація та водопровід, пішохідні стежки, залізобетонна огорожа, моніторинг.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: На Хмельниччині голова ОДА ...

КОМЕНТАРІ