В Житомирській області сергій Машковський побував на полігоні 26-ї Бердичівської артилерійської бригади

В Житомирській області сергій Машковський побував на полігоні 26-ї Бердичівської артилерійської бригади

22.08.14 18:14 0 460
На Житомирщині триває підготовка військовослужбовців. Призвані по мобілізації та добровольці наразі проходять військові навчання перед відправленням у зону АТО.

Так, 21 серпня голова облдержадміністрації Сергій Машковський відвідав полігон у Бердичеві, на якому наразі бійці 26-ї Бердичівської артилерійської бригади проходять бойове злагодження.

Вже близько тижня військовослужбовці навчаються тактиці ведення бою, володінню зброєю. Проводяться навчання зі стрільби з автоматів Калашникова та кулеметів.

Очільник області поспілкувався з хлопцями, побажав всім перемоги та найшвидшого повернення додому.

Військовослужбовці з 26-ї бригади розповіли журналістам, що задоволені умовами на навчаннях. Харчуються три рази на день, їжі цілком вистачає, військовою формою забезпечені.

Військовослужбовець Олександр Сімперович із Канева прийшов до військкомату добровольцем і потрапив до 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. Запевняє, що більше не зміг бути осторонь подій, що відбуваються на сході держави. І впевнений, що нам обов’язково вдасться досягти перемоги та миру найближчим часом.

Усі військовослужбовці цієї бригади відповідально навчаються, адже незабаром поїдуть до зони АТО, де доведеться отримані навички застосовувати на практиці.

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський та журналісти також спробували впоратися із військовою зброєю. Стріляли з кулемета та автоматів Калашникова.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ