Депутатам Тернопільщини показали копії чудотворних ікон Пресвятої Богородиці

Депутатам Тернопільщини показали копії чудотворних ікон Пресвятої Богородиці

22.08.14 15:40 0 739
Третє пленарне засідання 50 сесії Тернопільської обласної ради 21 серпня розпочалося відкриттям виставки копій чудотворних ікон Пресвятої Богородиці. В експозиції представлено 19 чудотворних ікон Тернопільщини, а також Підкамінецька ікона (Львівщина) та “Оранта” (фреска зі Софіївського собору, що в Києві).

Організатори виставки — виконавчий директор ГО ”Гуртом!” Ігор Ковалик та очільник ГО “Гармонія” Дмитро Вакуленко. Участь у відкритті виставки взяли голови Тернопільських обласної державної адміністрації Олег Сиротюк та обласної ради Василь Хомінець.

“Тернопільщина здавна славиться чудотворними іконами Матері Божої, - констатував Олег Сиротюк. - Та чи багато ми знаємо про них? Чи навідувалися до місць, де з'являлася Пречиста? Чи знаємо, в яких і скількох селах нашої області Вона творила дива? Ця мандрівна виставка нині дуже доречна. Найперше, бо зараз нашій державі, нашим воїнам, як ніколи, потрібні ласка та захист Пресвятої Богородиці. До більшості з цих чудотворних ікон надано ще й спеціальну та особливу молитву. А молитва — то одна з наймогутніших зброй. Скористаймося нею. Я щиро вдячний організаторам цієї просвітницької виставки за задум та працю”.

“Своєю експозицією ми хотіли показати єдність Тернопілля, цілісність України та силу духу українців, - зазначив Ігор Ковалик. - Адже Пресвята Богородиця тримає під своїм покровом усі народи та весь світ”.

Триватиме виставка до кінця серпня. Відтак помандрує освітніми закладами міста й області.

Олег Сиротюк пообіцяв усіляко підтримувати її, адже Тернопільщина давно стала серцем для паломників різних конфесій і має всі перспективи називатися центром розвитку культурного та релігійно- паломницького туризму.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ