Прокуратура Волинської області оскаржуватиме вирок судді, який вимагав неправомірну вигоду за постанову неправосудного рішення

Прокуратура Волинської області оскаржуватиме вирок судді, який вимагав неправомірну вигоду за постанову неправосудного рішення

22.08.14 16:15 0 465
Ковельський міськрайонний суд постановив вирок судді одного із міських судів Львівської області.

Нагадаємо, правоохоронці задокументували факти вимагання та одержання хабара суддею Червоноградського міського суду від чоловіка, щодо якого складались протоколи за вчинення адміністративного правопорушення. Взамін на мінімальне покарання суддя вимагав за свої "послуги" 1200 доларів США.

Нині, суд визнав винним суддю в одержанні неправомірної вигоди та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років зі встановленням двохрічного випробувального терміну.

Також суддю позбавлено права займати посади, пов’язані з відправленням правосуддя, на строк 3 роки та позбавлено другого кваліфікаційного класу судді.

Прокуратура, у свою чергу, оскаржуватиме таке рішення суду у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання особі засудженого та вимагатиме суворішого покарання для служителя Феміди.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Виявлено махінації з ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ