На Тернопіллі у райвідділах УМВСУ можна розмістити офіси

На Тернопіллі у райвідділах УМВСУ можна розмістити офіси

22.08.14 17:03 0 457
П’ять об’єктів держмайна має намір передати в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області.

У Тернополі (вул. Микулинецька, 46а) це частина нежитлових приміщень загальною площею 131,7 кв.м на другому поверсі будівлі інженерно-лабораторного корпусу, балансоутримувачем якого є ТНЕУ. Максимально можливий термін оренди – 1 рік. Мета використання – розміщення їдальні, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи, для студентів та працівників університету.

Балансоутримувачами чотирьох інших об’єктів є районні відділи УМВС України в області. Максимально можливий термін оренди усіх – 2 роки 11 місяців. Мета використання – розміщення офісних приміщень. У Заліщиках це частина нежитлового приміщення загальною площею 14,8 кв.м на другому поверсі адмінбудинку з гаражами, що на вул. С. Крушельницької, 25. У Чорткові (вул.Горбачевського, 5) – частина нежитлового приміщення загальною площею 10,7 кв.м. У Борщеві – частина нежитлового приміщення загальною площею 10 кв.м адмінбудинку на вул. І. Франка, 10. У Шумську – частина нежитлового приміщення загальною площею 5,5 кв.м адмінбудинку на вул. Українській, 47.

Заяви про оренду приймаються до 4 вересня 2014 року включно за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області; подаються в окремому конверті з написом «Заява про оренду» із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець оголосить конкурс на право оренди.

Прес-служба РВ ФДМУ

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівщина: «Велика ...
Наступна новина: На Львівщині виявили ...

КОМЕНТАРІ