В Англії уболівальникам заборонять розміщати футбольні відео в Інтернеті

В Англії уболівальникам заборонять розміщати футбольні відео в Інтернеті

23.08.14 08:12 0 759
Англійська футбольна прем’єр-ліга має намір заборонити вболівальникам розміщати в інтернеті неофіційні відео голів та інших найкращих моментів матчів.

Про це повідомляє Бі-Бі-Сі.

Під час чемпіонату світу в Бразилії тисячі аматорів футболу розміщали свої короткі відео за допомогою додатка Vine. Експерти очікують, що з початком нового футбольного сезону кількість таких відео значно зросте.

Тому англійська футбольна прем’єр-ліга заявила, що запис і наступне розміщення відео офіційних матчів вважатиметься незаконним.

«Ми розуміємо, що вболівальники побачили якийсь цікавий момент у трансляції, записали його і розмістили. Але це порушення закону про авторські права. Ми розробляємо програми, які будуть відслідковувати розміщення таких відео», – заявив директор ліги у зв’язках з громадськістю Ден Джонсон.

«Знаю, ми здаємося занудами, які псують усі веселощі, але ми повинні захищати нашу інтелектуальну власність», – додав він.

Раніше The Sun і The Times купили права на показ найкращих моментів англійського футбольного сезону на своїх сайтах. Місячна передплата на спеціальний додаток The Sun коштує 7 фунтів (8,7 євро). var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Іраку при нападі на ...
Наступна новина: Ето'О прийняв рішення ...

КОМЕНТАРІ