Очільники Володимир-Волинської районної ради доставили ліки бійцям 51 ОМБ

Очільники Володимир-Волинської районної ради доставили ліки бійцям 51 ОМБ

23.08.14 13:01 0 777
20 серпня 2014 року очільники Володимир-Волинської районної ради, зокрема голова райради Андрій Оніщук та його заступник свободівець Павло Карпюк завезли на передову під Донецьк ліки для бійців 51 ОМБ.

Загальна сума на яку були придбані ліки становить 95 тисяч гривень. Це кошти, які були розподілені Волинською обласною радою на районні та міські ради для того, аби оминути тендерні процедури і якнайшвидше їх освоїти. Після консультацій з обласною владою, було вирішено, що Володимир-Волинський район має закупити потрібні для лікування військовослужбовців медикаменти.

"19 серпня усі необхідні ліки були закуплені. Ми відразу вирішили доставити медикаменти у зону проведення АТО, адже вони мають рятувати життя і здоров'я наших бійців. Тому не зволікаючи 19 серпня ми виїхали на місце дислокації 51 ОМБ і вже ввечері 20 серпня під акт прийому-передачі передали ліки офіцеру 51 ОМБ відповідальному за медичне забезпечення. За кожну копійку державних коштів нам доведеться звітувати, тому й передали ліки під відповідний акт, як це передбачає процедура витрачання державних коштів", – розповів Павло Карпюк.

Також частину придбаних медикаментів було передано, безпосередньо у Володимир-Волинській райраді, представникам 1-го батальйону територіальної оборони, який зараз несе службу на Донбасі.

До поїздки в зону АТО також долучився голова Березовичівської сільської ради, з якої у Володимир-Волинському районі мобілізували найбільшу кількість військовозобов'язаних.

Про це повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ