З Тернопільщини в зону АТО вирушило15 працівників Державтоінспекції

З Тернопільщини в зону АТО вирушило15 працівників Державтоінспекції

23.08.14 23:36 0 819
21 серпня, 15 працівників Державтоінспекції Тернопільщини вирушили в зону проведення АТО. Вони забезпечуватимуть порядок на дорогах у Донецькій та Луганській областях.

Перед виїздом священики помолилися за здоров’я добровольців, та поблагословили їх на добру службу. В урочистому відправленні працівників ДАІ взяв участь і голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк. Він побажав правоохоронцям повернутися неушкодженими та подякував їм за відвагу.

«Добровольці – люди, на яких повинні рівнятися. Багато років ми говорили про дідів-прадідів які в лавах УПА та Січового Стрілецтва боролися за нашу державу. Тепер ми маємо героїв, котрі об’єдналися, щоб вибороти нашу незалежність. Ставлячи вас у приклад, ми виховуватимемо наших дітей і онуків».

Олег Сиротюк зазначив, що зараз обов’язок кожного – не просто спостерігати за ситуацією у країні, а долучатися до боротьби. Він подякував волонтерам, громадським організаціям , підприємцям, усім, хто підтримує бійців на сході.

Працівники ДАІ, котрі вирушили у східні регіони замінять свої колег, які стежать за безпекою руху на дорогах в зоні проведення АТО. За словами начальника управління МВС України в Тернопільській області, полковника міліції Василя Облещука правопорядок в Донецькій та Луганській областях забезпечують понад 150 співробітників МВС з Тернопільщини.

«Це четверта ротація працівників Державтоінспекції з Тернопільської області, наступна відбудеться 5 вересня. На заміну колегам вирушать ще 15 добровольців», - повідомив Василь Облещук.

Працівник управління Державної автомобільної інспекції УМВС України в області Анатолій Антончак каже, що в зону АТО вирушає з добрим настроєм. Попередньо він спілкувався з колегами які перебувають на Сході, – вони забезпеченні усім необхідним, службу несуть гідно.

«Державна автомобільна інспекція завжди була і є, на мою думку, елітою МВС, - зазначає Анатолій Антончак. – Ми і в мирний, і у військовий час виконуємо свій обов’язок і будемо виконувати його надалі».

Дружина Анатолія Ірина Антончак за чоловіка хвилюється, однак розуміє у нелегкий час він потрібен на сході.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Майже 15 тис. мешканців ...

КОМЕНТАРІ