Тернопілля: перевірили оздоровчі заклади області

Тернопілля: перевірили оздоровчі заклади області

23.08.14 16:30 0 570
Стан усіх 12 оздоровчих закладів перевірили працівники управління ДСНС України у Тернопільській області протягом червня-серпня 2014 року. При обстеженнях особливу увагу звертали на систему електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, шляхів евакуації, а також забезпеченість первинними засобами пожежогасіння.

Про це повідомив начальник відділу організацій заходів цивільного захисту управління ДСНС України в області Ігор Греса на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.

«У деяких оздоровчих закладах під час перевірки ми виявили певні недоліки і запропонували керівникам заходи щодо їх ліквідації, - зазначив Ігор Греса. – Також знайшли ряд порушень, що які загрожують безпеці відпочиваючих. Відтак до адміністративної відповідальності притягнули 18 керівників та інших посадових осіб оздоровчих закладів, із них 11 - за невиконання вимог приписів органів державного нагляду з питань пожежної та техногенної безпеки».

Серед найкращих у плані пожежної та техногенної безпеки - стаціонарний заміський дитячий оздоровчий комплекс „Збруч” смт. Скала-Подільська Борщівського району та стаціонарний заміський оздоровчий табір „Лісова казка” с. Борщівка Лановецького району. Не відповідають у повній мірі вимогам правил пожежної та техногенної безпеки дитячий оздоровчий заклад «Гайдарівець», що у селі Кутянка Шумського району, ТОВ «Зорепад-Струсів» у селі Струсів Теребовлянського району та колективний міжгосподарський стаціонарний оздоровчий заклад «Веселка» у селі Колодіївка Підволочиського району.

У деяких оздоровчих закладах водойми непристосовані для купання дітей. Управління ДСНС України нагадує, що експлуатація пляжів без обстеження і очистки їх акваторій, без наявності рятувального поста укомплектованого підготовленими матросами-рятувальниками з необхідним рятувальним майном забороняється.

Для усунення порушень у дитячих оздоровчих закладах та забезпечення достатньої готовності та оперативності реагування на надзвичайні події, пов’язані із пожежами, на комісії прийняли наступні рішення:

- Місцевим органам виконавчої влади на чергових засіданнях місцевих комісій розглянути питання щодо протипожежного стану місць відпочинку та оздоровлення дітей у закладах, де завершився період їх діяльності. Під час засідань заслухати керівників закладів оздоровлення та відпочинку дітей щодо стану усунення порушень, вказаних у приписах органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також вжиті заходи з усунення недоліків. Рішення виконати до 01 жовтня 2014 року;

- Управлінню ДСНС України в області здійснювати контроль за виконанням та дотриманням вимог пожежної безпеки протягом періоду функціонування об’єктів відпочинку та оздоровлення дітей, а також надавати методичну та практичну допомогу персоналу об’єктів відпочинку та оздоровлення дітей у проведенні занять та інструктажів з питань дотримання вимог пожежної безпеки.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Анастасія Приходько: ...

КОМЕНТАРІ