В Житомирській області відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Володарсько-Волинської райдержадміністрації

В Житомирській області відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Володарсько-Волинської райдержадміністрації

23.08.14 12:09 0 729
26 серпня о 9.00 у сесійній залі Володарсько-Волинської районної ради (с.м.т. Володарськ-Волинський, вул. К. Маркса, 6) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Володарсько-Волинської райдержадміністрації Андрія Головача.

Андрій Миколайович Головач народився 13 квітня 1977 року в місті Дніпропетровську. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Міжнародний університет фінансів. Здобув освіту за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин». Працював на підприємствах видобувної галузі.

Андрій Головач займає посаду комерційного директора приватного підприємства «Альфа Гран».

Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених Андрієм Головачем, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі ринок біля ...
Наступна новина: В Житомирській області у ...

КОМЕНТАРІ