Іван Крисак: «Залозецькому цегельному заводі потрібно дати шанс для відновлення виробництва»

Іван Крисак: «Залозецькому цегельному заводі потрібно дати шанс для відновлення виробництва»

23.08.14 17:30 0 525
Варіанти відновлення роботи Залозецького цегельного заводу, що розташований у селі Залізці Зборівського району, розглянули на робочій нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака 22 серпня.

Завод заборгував у Пенсійний фонд 120 тисяч гривень. Він не працює із 2012 року. Діяльність на даному підприємстві не можуть відновити через постійні перевірки із контролюючих інспекцій та служб, повідомив власник заводу. За його словами, борги можна сплатити у короткі терміни за умови запуску ефективної роботи.

У свою чергу Іван Крисак зазначив, що розвитку даного бізнесу потрібно сприяти. Адже поруч із завданням сплачення боргу стоїть питання про перспективи розвитку заводу.

«Ми повинні створювати нові робочі місця і залучати інвестиції, - зауважив Іван Крисак. – Формат стосунків представників влади та бізнесменів потрібно змінити. На місцях керівники мають захищати виробника. Я пропоную головам райдержадміністрацій зустрітись із кожним підприємцем, який припинив діяльність, і з’ясувати причини та перспективи відновлення виробництва».

Відтак на нараді вирішили дати можливість заводу сплатити борг після відновлення діяльності.

«Складемо меморандум із просьбою відтермінування сплати боргу, - додав Іван Крисак. – Думаю, через три місяці власник буде спроможний погасити його».

Підтримали дане рішення голова Зборівської райдержадміністрації та голова Зборівської районної ради. Місцева влада пообіцяла сприяння розвитку даного бізнесу.

«Якщо прийдуть із перевіркою контролюючі служби, прошу власника повідомити місцеві органи влади, - зазначив голова Зборівської районної ради. – Нехай пояснюють нам ціль свого візиту».

Шляхи подальшої діяльності заводу обговорять під час робочого виїзду на місце, який запланували на наступний тиждень.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ