Чернігів: "Вишиванка – святиня українського народу"

Чернігів: "Вишиванка – святиня українського народу"

23.08.14 10:17 0 507
Напередодні Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України, найвеличніших національних свят нашої держави, працівники Чернігівської міської ради одягли елементи українського національного вбрання. Прийшли на роботу у вишиванках і міський голова Олександр Соколов та його заступники.

"Ця гарна традиція існує у міській раді вже кілька років поспіль, як прояв нашої національної позиції та єдності", - зазначив міський голова. – "З давніх-давен відомо, що вишиті сорочки - святковий, патріотичний та культовий одяг.За українськими звичаями вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія, як оберіг".

Олександр Соколов також підреслив, що не тільки представники органів місцевого самоврядування, а й все місто з року в рік із задоволенням підтримує цю традицію та одягає вишиванки на національні свята.

"Цього року ми відзначаємо 23-ю річницю Незалежності України, і з кожним роком поглиблюється усвідомлення важливості цього державного свята для кожного з нас, її громадян. У часи важких випробувань, які постали перед нашою країною національна символіка набуває особливого значення. Тож, ми маємо берегти наші національні надбання та бути єдині у наших прагненнях на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Лише об'єднавшись, ми здолаємо будь-які перешкоди", - впевнений міський голова.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Працівники ДАІ Волині ...
Наступна новина: Хмельницька область: ...

КОМЕНТАРІ