У Тернополі ринок біля заводу «Оріон» передано у комунальну власність

У Тернополі ринок біля заводу «Оріон» передано у комунальну власність

23.08.14 11:57 0 489
На черговій сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення про передачу ділянки біля заводу «Оріон» у комунальну власність міста. Таким чином, робота підприємців, які торгують на цій території буде узаконена, плата за торгове місце буде значно меншою та кошти будуть спрямовані у місцевий бюджет.

«Ми намагаємося навести порядок у сфері торгівлі у місті, зокрема, що стосується питання торгівлі біля заводу «Оріон», - розповідає міський голова Сергій Надал. – Комісія зафіксувала територію приблизно 800 м2, де встановлені ряди із несанкціонованою торгівлею. Відтепер підприємці будуть продовжувати здійснювати свою діяльність, але у правовому полі».

Міський голова додав, що дана територія буде закріплена за комунальним підприємством «База матеріально-технічного забезпечення», тобто комунальним ринком. Плата за торгові місця буде надходити у місцевий бюджет.

«У попередні роки там збирали кошти, які не йшли у бюджет, - додає Сергій Надал. – Питанням, хто їх збирав і де ці кошти повинні займатися правоохоронні органи».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ