На Тернопіллі рятувальники вдосконалювали навики з ліквідації пожеж у закладах торгівлі

На Тернопіллі рятувальники вдосконалювали навики з ліквідації пожеж у закладах торгівлі

23.08.14 12:51 0 538
21 серпня 2014 року підрозділи Тернопільського гарнізону ДСНС області провели тактико-спеціальне навчання з гасіння умовної пожежі на базі торгового центру «Новус», що знаходиться в місті Тернопіль на вулиці Перля,3.

Згідно з тактичним задумом: внаслідок короткого замикання електромережі в електрощитовій на першому поверсі торгового центру виникла пожежа. Полум’я розповсюджувалась по горючих матеріалах, вентиляційних шахтах будівлі та продукції. Горіння супроводжується високою температурою, виділенням великої кількості продуктів згорання, вдихання незначної кількості яких може призвести до отруєнь.

Про подію черговий персонал негайно повідомив керівництво об’єкту та сповістив пожежно-рятувальну службу, зателефонувавши на екстрений номер «101». До місця пожежі було одразу направлено пожежно-рятувальні підрозділи.

Бійці ДСНС здійснили бойове розгортання із прокладенням магістральних ліній для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі. У тренуваннях взяли участь 5 одиниць спецтехніки та 30 чоловік особового складу.

Під час навчань працівники пожежно-рятувальної служби тренували навики з ліквідації пожеж у закладах торгівлі, вдосконалювали вміння щодо формування, розгортання сил та засобів, відпрацьовували взаємодію рятувальних підрозділів з іншими оперативними службами міста. Працівники підприємства навчались своєчасно проводити оповіщення про пожежу, евакуацію відвідувачів та робочого персоналу, вчились прийомам запобігання поширенню вогню та локалізації полум’я з використанням первинних засобів пожежогасіння.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Очільники ...

КОМЕНТАРІ