Держказначейство відновило роботу в 13 містах Луганської області

Держказначейство відновило роботу в 13 містах Луганської області

25.08.14 19:41 0 974
22 серпня Державна казначейська служба України відновила свою роботу в 13 містах і районах Луганської області. Як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, з 4 серпня управління Держказначейства в Луганській області було змушені припинити свою роботу – в результаті бойових дій було пошкоджено комунікаційні канали зв`язку оператора «Укртелеком». Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Відновити казначейське обслуговування вдалося завдяки зусиллям фахівців луганського філіалу «Укртелекому», Луганської облдержадміністрації, Держказначейської служби України, які змогли створити резервні канали зв`язку. Це означає, що з 26-27 серпня на цих територіях буде відновлено фінансування зарплати працівникам бюджетної сфери, витрат на медикаменти, продукти харчування, енергоносії бюджетників», − йдеться в повідомленні.

Крім того, відновлює роботу Головне управління держказначейства Луганської області, яке 31 липня було передислоковано в Сватове Луганської області. Продовжиться фінансування 232 обласних бюджетних установ медицини, освіти, культури, соцзахисту, а також соцвиплати, субвенції й дотації з державного бюджету.

Поки що відкрито казначейське обслуговування в Лисичанську, Рубіжному, Сєверодонецьку; у Біловодському, Білокуракинському, Кременнському, Марківкському, Меловському, Новопсковському, Новойдарському, Сватовському, Троїцкому, Білокуракинському районах.

Облдержадміністрація вживає всіх можливих заходів, аби забезпечити соціальні виплати, пенсії, зарплати громадянам, які проживають у зоні АТО. Такі механізми відпрацьовуються. Так, наприклад, пенсіонери Попаснянського району, які одержують свої пенсії на банківські карти, зможуть одержати свої пенсії за два останні місяці через банківські установи Лисичанська, йдеться в повідомленні.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ