У Рівненській області міліціонери Дубровиччини дбають про державний бюджет

У Рівненській області міліціонери Дубровиччини дбають про державний бюджет

25.08.14 19:07 0 910
Працівники Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області в липні 2014 року знищили 16 мотопомп заводського та кустарного виробництва та обладнання до них, чим збагатили державний бюджет.

З початку року до Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області надійшло 161 повідомлення жителів району про те, що в урочищах видобувають бурштин-сирець. За 38 фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження, в ході розслідування яких міліціонери вилучили 16 мотопомп та інше обладнання, призначене для незаконного видобування бурштину-сирцю, яке було знаряддям кримінальних правопорушень.

На початку липня 2014 року правоохоронці виконуючи рішення суду в частині знищення речових доказів, у вигляді мотопомп заводського та кустарного виробництва та обладнання до них, які працівники міліції вилучили під час виїздів на місце події, знищили 16 засобів вчинення кримінальних правопорушень.

«Знищували мотопомпи та приладдя до них на території сміттєзвалища міста Дубровиця в присутності комісії по знищенню речових доказів з числа співробітників Дубровицького райвідділу, - зазначив начальник Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області майор міліції Сергій Родзін.- Металобрухт зданий, кошти отримані з нього будуть направлені до державного бюджету.»

Катерина СЕМЕНЮК,

Дубровицький РВ УМВС

України в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Батальйон ...
Наступна новина: Землетрус у США – десятки ...

КОМЕНТАРІ