На Волині засудили членів організованої злочинної групи, яка займалася звідництвом

На Волині засудили членів організованої злочинної групи, яка займалася звідництвом

25.08.14 16:24 0 705
Вирок суду вислухали п’ятеро осіб, які організували незаконний «бізнес» на території Любомльського району.

Досудовим слідством встановлено, що організаторкою незаконного секс-бізнесу була 31-річна ковельчанка. Жінка самостійно підшукувала молодих дівчат, які за оплату погоджувалися надавати сексуальні послуги. Активно допомагали жінці розвивати бізнес її спільниці – 1959 та 1975 років народження, котрі працювали кастеляншами у закладі відпочинку, де надавали послуги «жриці кохання». До злочинної групи входили також двоє таксистів, 1982 і 1956 років народження, котрі безпосередньо доставляли дівчат на замовлення.

Загалом клієнтові вартість розваги із жінкою легкої поведінки в середньому коштувала від 600 до 800 гривень за годину. Кожна повія сплачувала 200 гривень організаторці бізнесу, таксистам за надання послуг транспортних перевезень – 300-400 гривень, а кастеляншам – по 50 гривень. Так злочинна група працювала впродовж двох місяців, аж доки їхню діяльність не припинили працівники підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС України у Волинській області. Спочатку міліціонери затримали трьох, а потім ще двох спільників.

Слідчим відділом було відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України.

Оскільки організаторка «бізнесу» звідництва примушувала свідків до дачі завідомо неправдивих показань, при цьому погрожувала повіям вбивством і насильством, то відносно жінки правоохоронці розпочали також кримінальне провадження за ст. 386 Кримінального кодексу України.

Любомльський районний суд Волинської області, детально розглянувши всі обставини справи, на підставі підписаної угоди між кожним із обвинувачених та прокурором, визнав засновницю злочинної групи винною у вчиненні кримінальних правопорушень та призначив покарання у вигляді одного року позбавлення волі. Її спільники отримали рік позбавлення волі з іспитовим терміном один рік.

СЗГ УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області за ...
Наступна новина: Лави міліції Рівненщини ...

КОМЕНТАРІ