Батальйон "Івано-Франківськ" отримав БТР від громади Заболотова

Батальйон "Івано-Франківськ" отримав БТР від громади Заболотова

25.08.14 19:11 0 928
Жителі смт. Заболотів зібрали гроші та придбали бронетранспортер, який, полагодивши самотужки, передали прикарпатському батальйону спеціального призначення.

Начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин відзначив благодійників подяками. До речі, серед них були не лише приватні підприємці та депутати, які пожертвували гроші, але й представники робочих професій, які вклали у військовий транспорт свою працю, полагодивши його.

«Внесок територіальної громади Заболотова є черговим підтвердженням того, що громадськість не стоїть осторонь тих процесів, які відбуваються, - зазначив очільник прикарпатської міліції, - а також виявом підтримки і довіри населення до міліції».

Самі ж активісти зізнаються, на їхню думку ситуація в країні важка, тож кожен повинен знайти спосіб стати на захист Вітчизни. Громадяни щиро вірять, що події на сході України явище тимчасове, а військова техніка в майбутньому служитиме виключно для тренувань та навчань.

Священнослужителі благословили та освятили БТР, а після цього в супроводі працівників ДАІ він був перевезений до навчально-тренувального центру «Лисець».

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Києві влаштували ...

КОМЕНТАРІ