Нова зміна працівників Державтоінспекції Прикарпаття відбула у зону АТО

Нова зміна працівників Державтоінспекції Прикарпаття відбула у зону АТО

25.08.14 13:54 0 808
Керівництво обласного управління внутрішніх справ, УДАІ УМВС в області та представники громадськості провели на службу в зоні проведення АТО 5 екіпажів із 15-и працівників івано-франківської Державтоінспекції.

Це вже третя зміна, яка відбула в зону АТО для проведення ротації працівників ДАІ, які поїхали туди наприкінці липня. Уже вдруге керівником групи призначено командира роти ДПС ДАІ із забезпечення супроводження майора міліції Віталія Пасяку.

Серед відряджених – інспектори роти дорожньо-патрульної служби, інспектори та начальники відділень ДАІ територіальних підрозділів краю. Завдання для міліціонерів залишаються ті ж – несення служби на блокпостах у східному регіоні України.

За християнським звичаєм представники від духовенства поблагословили працівників ДАІ на добру дорогу.

Спеціальний інструктаж перед від’їздом провели начальник УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Микола Семенишин, заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки полковник міліції Ярослав Манжелей, т.в.о. начальна відділу внутрішньої безпеки підполковник міліції Микола Іваницький та т.в.о. начальника УДАІ УМВС в області підполковник міліції Валерій Некипілий. Вони також побажали підлеглим безпечної служби та щасливого повернення додому.

Прес-служба УДАІ УМВС

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Визначили переможців ...

КОМЕНТАРІ