Керівник Рівненського УБОЗу відвідав підлеглих на Сході країни

Керівник Рівненського УБОЗу відвідав підлеглих на Сході країни

25.08.14 17:27 0 843
Днями повернувся із зони АТО начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю Рівненщини Віталій Бортнюк. Полковник міліції провідав хлопців та завіз чергову партію продуктів харчування та необхідних для служби і проживання речей.

Аби підтримати бойовий дух своїх підопічних працівників спецпідрозділу «Сокіл», які несуть службу на Донеччині, очільник УБОЗу Віталій Миколайович теж взяв у руки автомат і разом з двома підлеглими спецназівцями відвідали блокпости учасників АТО та їхню службу вцілому.

- Хлопці, ризикуючи своїм власним життям та здоров’ям, вже впродовж місяця захищають українські землі в Донецькій області. Спецпризначинці охороняють громадський порядок, патрулюють та тримають оборону на блокпостах, супроводжують колони з гуманітарними вантажами. Також спільно з прикомандированими правоохоронцями, проводять заходи щодо виявлення та затримання осіб, причетних до сепаратизму та скоєння злочинів під час тимчасової окупації. Окрім цього, по місцю розташування зведеного загону постійно проводяться заняття з тактико-спеціальної підготовки з метою підвищення професійної майстерності, — розповідає полковник міліції про побачене в зоні АТО. – «Соколята» добре тримаються. Маючи міцне почуття обов’язку, вони більше всього прагнуть якомога швидше очистити Україну від терористів, повернути мир та спокій в державу, - з почуттям гордості за колег зауважує Віталій Бортнюк.

- Незважаючи на важкі умови служби, бійці не скаржаться, бо впевненні, що виконують свій головний обов’язок – забезпечують правопорядок у нашій країні, - додав Віталій Миколайович. – Адже захист Батьківщини – це найвідповідальніша робота для кожного: як для співробітника міліції, так і для справжнього чоловіка.

СЗГ УМВС України

в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Росії запропонували ...
Наступна новина: Хмельницька громада ...

КОМЕНТАРІ