Дільничні інспектори з Волині опікуються родинами вимушених переселенців зі Сходу

Дільничні інспектори з Волині опікуються родинами вимушених переселенців зі Сходу

25.08.14 15:50 0 698
Правоохоронці не залишають поза увагою жителів східних регіонів, котрі змушені були покинути рідні домівки через проведення антитерористичної операції.

– майже у всіх західних областях України можна зустріти переселенців, котрі через нестабільний і дуже напружений стан на сході держави опинилися за межами малої батьківщини, – відзначив начальник Іваничівського РВ УМВС України у Волинській області Віталій Мархальчук. – На території нашого району знайшла для себе тиху місцину сім’я переселенців із міста Суходольськ Луганської області, тож ми, чим можемо, допомагаємо їм, аби вони відчували себе, як вдома.

Тож начальник сектору дільничних інспекторів Вадим Мельничук разом зі своїми колегами Олександром Ципою та Катериною Довгун відвідали родину Колпакових, котра оселилася у селі Лугове. Євгеній Колпаков разом із дружиною Оленою та двома малолітніми дітьми нині мешкають у будинку, який їм надали місцеві жителі.

Працівників міліції зустріла господиня, яка саме працювала на обійсті. Гостям найбільше зраділи діти – Едуард та Олександр, які гралися у садку, адже правоохоронці вручили їм невеликі подарунки і солодкі гостинці.

– Нам дуже приємно, що про нас не забувають, турбуються і підтримують, – зауважила Олена Колпакова. – Головне – ми почуваємо себе тут у безпеці.

Добре слово, порада, ввічливе та дружнє ставлення всіх небайдужих громадян, котрі готові підставити плече допомоги, допомагають переселенцям відчувати себе комфортно і додають їм віри і впевненості у завтрашньому дні. Важливо, що в числі перших, хто не залишився байдужим до чужої біди, є працівники органів внутрішніх справ.

Катерина ДОВГУН,

Іваничівський РВ УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Причину загорання двох ...

КОМЕНТАРІ