На Тернопіллі у Почаєві відкрили нове відділення міліції

На Тернопіллі у Почаєві відкрили нове відділення міліції

25.08.14 13:37 0 627
22 серпня, у Почаєві відбулося урочисте відкриття адміністративного приміщення Почаївського міського відділення міліції. Будівля розрахована на 20 робочих місць, її загальна площа 790 квадратних метрів. Участь у відкритті нового відділення міліції взяв голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк. Він подякував працівникам УМВС за професійне виконання обов’язків та за службу народу України.

«Ми усвідомлюємо яка відповідальність лягає на плечі правоохоронців, тому робимо все можливе, щоб покращити їх умови праці, - зазначив керівник краю. – Після Революції Гідності ми по іншому ставимося до людей у пагонах. Ми бачимо як перероджується наша правоохоронна система і стає на захист України. Ми вдячні кожному працівнику правохоронних органів, який гідно виконує свої обов’язки тут на Тернопільщині і на сході України. Зараз ми єдині у своєму прагненні захистити державу», - додав Олег Сиротюк.

У новому приміщенні Почаївського міського відділення міліції є усе необхідно для ефективного та повноцінного виконання покладених на працівників міліції обов’язків.

Почаївські міліціонери також отримали службовий автомобіль Renault Kangoo. Його передало за цільовим призначенням Міністерство внутрішніх справ України.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Працівники групи затримання ...

КОМЕНТАРІ