В Чернівецькій області зустріч з представниками місії ОБСЄ

В Чернівецькій області зустріч з представниками місії ОБСЄ

26.08.14 16:59 0 728
В прес-центрі УМВС України в Чернівецькій області відбулася зустріч представників Буковинської Державтоінспекції та місії ОБСЄ у Чернівцях.

Йшлось про діяльність Державтоінспекції як відомства загалом, його функці і завдання, багатогранну роботу, пов’язану із забезпеченням безпеки безпеки дорожнього руху.

Інспектор УДАІ УМВС України в Чернівецькій області Ігор Пастух розповів,зокрема, про структуру обласного управління ДАІ, його підрозділи,організацію служби, що становило інтерес для гостей,оскільки наразі вітчизняна практика нагляду за дорожнім рухом маєсмвої особливості,хоча загалому ній все більше і більше використовуються загальноприйняті європейські норми і стандарти,

Месіонер Гаррі із Фінляндії, який 34 роки пропрацював у поліції, поцікавився відповідальністю наших водіїв за керування у нетверезому стані . Як відомо, відповідно до ст. 130 ч.1 КУпАП це порушення правил дорожнього руху тягне за собою накладення штрафу у розмірі 3400 грн. – 5950 грн. або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб.

Представникам місії ОБСЄ пояснили, які моменти в роботі дорожньо-патрульної служби ДАІ є ключовими, адже завдання ДАІ — не тільки притягнути до відповідальності водія, але,насамперед,профілактичними заходами попередити правопорушення, унеможливити його.

—Ми приємно вражені тим, як чітко та професійно працівники ДАІ виконують свою роботу, - зазначив Робен Сантьяго із США.

Наостанок преставники місії ОБСЄ повідомили, що їх мандат на перебування на Буковині та в Україні загалом продовжили ще на пів року. Тож пообіцяли, що незабаром завітають до УДАІ УМВС України в Чернівецькій області для детальнішого знайомства з службою.

Прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ