Протягом тижня підрозділи ДСНС України ліквідували 4 надзвичайні ситуації місцевого та регіонального рівнів, майже 1500 пожеж та врятували 67 осіб

Протягом тижня підрозділи ДСНС України ліквідували 4 надзвичайні ситуації місцевого та регіонального рівнів, майже 1500 пожеж та врятували 67 осіб

27.08.14 16:23 0 710
Протягом тижня підрозділи ДСНС України ліквідували 4 надзвичайні ситуації місцевого та регіонального рівнів, майже 1500 пожеж та врятували 67 осіб

За минулий тиждень (з 18.08 по 24.08) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснювали 4 виїзди для ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого та регіонального рівнів.

Протягом тижня виникло 2 надзвичайні ситуації місцевого та регіонального рівнів техногенного характеру,1 надзвичайна ситуація місцевого рівня та 1 – регіонального рівня, внаслідок яких загинуло 6 осіб, постраждалих немає.

Зокрема, 22 серпня о 6 год. 20 хв. поблизу залізничної станції «Городище» (Черкаська область) сталася надзвичайна ситуація регіонального рівня: під час руху вантажного поїзда, який складався з 35 цистерн з нафтою по 60 т кожна та 25 порожніх напіввагонів, сталося сходження з рейок електровоза, 25 цистерн та 1 напіввагона, що призвело до розливу нафти з подальшим горінням. Вогнем знищено електровоз, 25 цистерн, напіввагон та 5 приватних житлових будинків, 5 господарчих споруд, будівлі станції технічного обслуговування і магазину, які були розташовані неподалік залізниці. Пошкоджено близько 300 м залізничного полотна та дві міські лінії електропередач.

Пожежу локалізовано о 9 год. 50 хв., ліквідовано о 10 год. 42 хв. Жертв та постраждалих немає.

Завдяки злагодженим та оперативним діям пожежно-рятувальних підрозділів з працівниками залізниці врятовано 24 напіввагони, 10 цистерн з нафтою, 35 приватних домоволодінь, основну та допоміжні будівлі залізничної станції.

Станом на 7 год. 24 серпня з місця події прибрано знищені та пошкоджені цистерни і полу вагони, відремонтовано залізничне полотно, проводяться роботи по укріпленню зони полотна. Рух залізничного транспорту на період проведення відновлювальних робіт здійснюється по об’їзному маршруту.

До ліквідації надзвичайної ситуації залучалось 46 од. техніки та 230 чол., з них від ДСНС України 36 од. техніки та 190 чол. особового складу. Додатково залучались сили та засоби Київського та Кіровоградського гарнізонів ДСНС України. Від Укрзалізниці до ліквідації пожежі залучалось 3 пожежних потяги.

Лише за минулий тиждень зареєстровано 1 тис. 667 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 67 осіб.

Ліквідовано 1 тис. 498 пожеж, врятовано на пожежах 47 осіб та не допущено знищення вогнем 343 будівлі і 51 од. техніки. На пожежах загинуло 21 особу, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 729 тис. грн.

З початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 70 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 183 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 34 особи.

За оперативними даними за тиждень виникло 532 дорожньо-транспортні події, внаслідок яких загинуло 77 осіб та постраждало 673 особи.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові правоохоронці ...
Наступна новина: У Волинській області в ОДА ...

КОМЕНТАРІ