32 артилерійських снаряди виявили піротехніки ДСНС України на території дитячого садка у Слов’янську

32 артилерійських снаряди виявили піротехніки ДСНС України на території дитячого садка у Слов’янську

27.08.14 19:07 0 639
Піротехнічні підрозділи ДСНС України продовжують обстежувати території звільнених міст Донбасу, виявляти та знешкоджувати вибухонебезпечні предмети. Наразі піротехніки активно обстежують дошкільні та навчальні заклади аби вже 1 вересня діти могли піти до школи та в дитячі садки.

Нині у Слов’янську (Донецька область) піротехнічні підрозділи ДСНС України обстежують територію дитячого навчального закладу № 14 "Білочка" на наявність вибухонебезпечних предметів. Вже виявлено 32 одиниці артилерійських снарядів.

Крім того, піротехнічні розрахунки ДСНС України спільно з інжерно-саперними підрозділами Міністерства оборони України знешкодили вибухонебезпечні предмети (реактивні боєприпаси) у населеному пункті Новогродовка, Тельманівського району, Донецької області.

На території Тельманівського району виявлено та знешкоджено 1617 од. вибухонебезпечних предметів, а саме: 110 од. артилерійських снарядів, 8 од. бойових мін та гранат, 8 од. реактивних снарядів та 1491 од. інших боєприпасів.

Всього з початку виконання робіт (з 6 липня 2014 року) на території Донецької та Луганської областей виявлено та вилучено 15563 од. боєприпасів, з них: артилерійських снарядів - 1431; мінометних мін – 989; бойових гранат та мін - 1593; реактивних боєприпасів - 305; інших вибухонебезпечних предметів – 11245.

Перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів 776 адміністративних споруд та інших будівель.

Всього перевірено ділянки території загальною площею – 930,6 га та ділянки акваторії площею 37, 5 га.

Знешкоджено 5 підготовлених до використання ручних протитанкових гранат.

Виявлено та знешкоджено 79 мін-розтяжок з гранатами, 207 розтяжок з сигнальними ракетами.

Знешкоджено 15 розтяжок з саморобними пристроями, знищено шляхом підриву в межах житлового кварталу мінометну міну 82 мм.

Виявлено та знешкоджено 6 міни з дистанційним керуванням направленої дії, 17 саморобних вибухових пристрої.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ