Тернопілля: у Дунаєві на Кременеччині відкрили новий садочок

Тернопілля: у Дунаєві на Кременеччині відкрили новий садочок

27.08.14 18:01 0 801
У селі Дунаїв Кременецького району з 24 серпня відкрили дошкільний навчальний заклад «Бджілка». Участь в урочистому відкритті садочка взяв голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк. Він привітав присутніх з Днем Незалежності, подякував місцевій громаді за небайдужу позицію та вручив подарунки дошкільнятам.

За словами керівника краю, про відкриття садочку закладу у селі Дунаїв мріяв Герой Небесної сотні Олександр Капінос. За життя від неодноразово піднімав питання завершення ремонтних робіт у приміщенні закладу.

«Нашим обов’язком було здійснити мрію Героя. І у його рідному селі відкрили садочок, - зазначив Олег Сиротюк. – Заклад розрахований на 50 дітей. Уже сформовані дві групи – старша та середня. Умови у яких здобуватимуть освіту – відмінні».

Садочок відновив роботу після 20-річної перерви. На ремонтні роботи, перекриття даху, облаштування двох ігрових та спалень, їдальні, ігрового майданчика, придбання необхідних меблів, навчально-виховного, спортивного та ігрового обладнання витратили більше півмільйона гривень з місцевого бюджету.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Конфлікт між подружжям: ...
Наступна новина: На Хмельниччині у селі ...

КОМЕНТАРІ