Лише під час живого спілкування можна виявити реальний стан речей із облаштуванням вимушених переселенців на Тернопільщині

Лише під час живого спілкування можна виявити реальний стан речей із облаштуванням вимушених переселенців на Тернопільщині

27.08.14 15:24 0 731
Особиста безпека, забезпечення речами першої необхідності, працевлаштування, реєстрація місця проживання і місця перебування, оформлення та обмін паспорта – питання, які найбільше хвилюють переселенців на Тернопільщині.

Представники райдержадміністрацій, міліції, міграційної служби регулярно проводять виїзні прийоми у місцях компактного проживання вимушених мігрантів з Криму і зони АТО. Мета зустрічей: надати цим особам вичерпну інформацію щодо умов отримання адміністративних послуг, виявити актуальні проблеми й оперативно їх вирішити.

Днями з посадовцями спілкувалися громадяни, що тимчасово проживають у КУТОР «Петриківський обласний геріатричний пансіонат». Зважаючи на специфіку закладу, в пансіонаті знайшли притулок восьмеро пенсіонерів та інвалідів з Криму і східного регіону України.

На запитання переселенців відповідали заступник голови Тернопільської райдержадміністрації Уляна Люлька, заступник начальника Тернопільського райвідділу міліції Богдан Бігун і завідувач Тернопільського районного сектору міграційної служби Надія Остапишин.

На початку зустрічі відвідувачі поцікавилися умовами, в яких проживають старенькі. Як з’ясувалося, практично усім необхідним вони забезпечені, одначе переселенці бідкалися, що покинули домівки у розпалі літа, відтак теплих речей із собою не прихопили.

- Ваше хвилювання цілком зрозуміле, адже осінь уже не за горами, – звернулася до громадян заступник голови Тернопільської РДА Уляна Люлька. – Про одяг не турбуйтеся, із ним вам обов’язково допоможемо. До слова, ми вже доставили в пансіонат спеціальні ходунки, які, знаємо, теж вкрай потрібні.

Уляна Люлька пообіцяла посприяти й у працевлаштуванні одного з переселенців. Чоловік приїхав на Тернопільщину із літніми батьками, сам він інвалід. Допоки вирішується питання із працевлаштуванням, донеччанин не байдикує, береться за будь-яку посильну роботу в пансіонаті.

Під час зустрічі також з’ясувалося, що в одного з переселенців прийшов у непридатність паспорт громадянина України. Завідувач районного сектору Управління ДМС України в Тернопільській області пояснила чоловіку як обміняти документ на новий й запевнила, що з цим у нього не виникне жодних труднощів.

- Добре, що ми виявили цю проблему, каже Надія Степанівна – Чоловіку буде у найкоротші строки оформлено новий паспортний документ.

На необхідності дотримання закону та правил безпечної поведінки наголосив мігрантам заступник начальника райвідділу міліції Богдан Бігун. Він попросив нових пожильців геріатричного закладу бути максимально обачними, коли вони виходять за територію пансіонату.

- Шахраїв, злодіїв та інших лиходіїв, які можуть захотіти скористатися із вашого вразливого становища, вистачає у будь-якому регіоні. - звернувся до переселенців правоохоронець. - Тому при найменшій підозрі, що вас намагаються ошукати, скривдити звертайтеся до міліціонерів.

На сам кінець гості побажали мігрантам, аби у їхні рідні міста якнайшвидше запанував мир і люди змогли повернутися у свої домівки.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельницькі міліціонери ...
Наступна новина: Тарас Яковлев вручив ...

КОМЕНТАРІ