На Тернопіллі команди правоохоронних органів змагалися за звання кращих футболістів

27.08.14 17:00 0 812
Днями на спортивній базі «Динамо» відбулися ігри чемпіонату Тернопільської обласної організації «Динамо» України з міні-футболу за програмою змагань «Динаміада-2014». У спортивному випробуванні взяли участь 90 учасників з 10 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів області.

Золото змагань здобула команда управління служби безпеки України в Тернопільській області, яка у фінальній грі з рахунком 3 : 2 перемогла спортсменів з обласного управління внутрішніх справ. Третіми стали футболісти Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

Кращим гравцем чемпіонату визнано Олександра Пижа, гравця команди УСБУ в Тернопільській області. Кращим воротарем став Ігор Дзюбатий з обласного управління міліції.

Команди-переможці та призери змагань нагороджені кубками та дипломами Тернопільської облорганізації ФСТ „ Динамо” України.