На центральному ринку Тернополя виявили нелегальних мігрантів

На центральному ринку Тернополя виявили нелегальних мігрантів

27.08.14 16:37 0 681
У серпні на Тернопільщині, як і загалом по всій країні, проходили профілактичні заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України.

За тиждень, з 7 по 15 серпня, працівники міграційної служби спільно з правоохоронцями, представниками органів влади і місцевого самоврядування, перевірили ринки, торгівельні майданчики та інші місця можливого перебування порушників міграційного законодавства.

Під час рейду на центральному ринку Тернополя міграційники виявили трьох громадян Узбекистану і одного азербайджанця, які, без жодних на те законних підстав, перебували в Україні. Викрили порушників також у Теребовлянському, Бережанському, Ланівецькому і Бучацькому районах.

Загалом у ході профілактичних заходів на Тернопільщині виявлено дев’ятьох нелегальних мігрантів. Щодо вісьмох з них прийнято рішення про примусове повернення, двом заборонено в’їзд на територію України. Також Тернопільський міськрайонний суд задовольнив позов міграційної служби щодо примусового видворення громадянина Азербайджану.

Управління Державної міграційної

служби України в Тернопільські області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чергового "мисливця на ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ