На Тернопіллі РВ ФДМУ шукає юрисконсульта

На Тернопіллі РВ ФДМУ шукає юрисконсульта

27.08.14 17:09 0 864
Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юрисконсульта оголосило Регіональне відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області.

До участі в конкурсі допускаються особи, які є : громадянами України; вільно володіють державною мовою; мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста та стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 роки.

Серед документів, необхідних для участі в конкурсі, – заява про участь в конкурсі, особова картка П-2ДС з відповідними додатками, автобіографія, копія паспорта, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік, за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”, дві фотокартки розміром 4х6, копія військового квитка.

Заяви приймаються до 18 вересня.

Додаткові відомості про умови конкурсу, функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надає служба персоналу за телефоном (0352)52-66-87, 52-71-18.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцьк: працівники «М.Ж.К» ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ