Про інформаційну безпеку України на Прикарпатті подбають правоохоронці

Про інформаційну безпеку України на Прикарпатті подбають правоохоронці

27.08.14 18:48 0 565
У наказі МВС України про заборону на трансляцію російських каналів, які поширюють пропаганду війни, передбачена співпраця підрозділів МВС із Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення. Спільна нарада в обговоренні реалізації цього наказу відбулася між керівництвом прикарпатського УМВС та представником Нацради.

Так, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області Ігор Маслов зазначив, що у рамках цієї співпраці територіальні підрозділи МВС повинні будуть сприяти припиненню трансляції заборонених законом каналів.

Начальник відділу управління міліції громадської безпеки Андрій Прусак повідомив, що, задля виконання наказу, в процесі створення уже перебувають спільні групи, до яких увійдуть представники Нацради та МВС. Прикарпатські правоохоронці кажуть, почнуть із інформування та попередження. Зокрема операторів кабельного телебачення, а також власників розважальних закладів, закладів розміщення тощо.

- Ті кабельні оператори, які в порушення рішення суду та Нацради будуть викриті в трансляції заборонених російських телеканалів - будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства України, - наголосив заступник начальника Управління – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Івано-Франківській області Ярослав Манжелей.

Нагадаємо, що через ведення пропаганди війни в Україні заборонені 14 російських каналів: Перший канал. Всесвітня мережа, РТР-Планета, Росія 24, НТВ-Мир, ТVCI (ТВ Центр), Росія 1, НТВ, ТНТ, Петербург, Зірка, РЕН-ТВ, Life News, Russia Today, РБК-ТВ.

Раніше МВС закликало директорів державних та комунальних установ, а також власників готелів, санаторіїв і будинків відпочинку в добровільному порядку, не чекаючи візиту працівників правоохоронних органів, відключити мовлення в своїх внутрішніх мережах заборонених в установленому законом порядку російських телеканалів.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Чернівці: Діти пільгових ...

КОМЕНТАРІ